Ankara ağrı arası nakliyat , parça eşya taşıma

Ankara ağrı arası nakliyat parça eşya taşıma

Ankara ağrı arası nakliyat parça eşya taşımacılığı, Ankara İstanbul arası nakliye firmalarından europatrans nakliye firması olarak haftanın 3 günü ankara İstanbul İstanbul ankara rası evden eve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz .evdne eve nakliyat zor tecrübe ve uğraş isteyen bir iş dalıdır.

Ankara ağrı arası nakliye

Ankara ağrı arası evden eve nakliyat hizmetini hafatnız 3 günü gerçekleştirmekteyiz. Ankara İstanbul arası taşımacılık hizmeti almka için öncelik müşteri temsilcilerimizden randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevuda belirtilen tarih ve saate göre exper arkadaşımız evinize gelmeden yarım saat önce sizi ariyarak müsaitlik durumunuzu öğrenir ve müsaitlik durumunuza göre gelip eşyalarınıza bakar.

. evden eve taşımacılık ta sigorta önemli

. şehirler arasında nakliye hizmetinde sigorta kapsamı

. yanma devrilme gibi yada doğal afetlerden kaynaklanan heer hangi bişey olursa sigorta kapsamına girmektedir.

. Bugün yüklenen eşyalar yarın sabah saatlerinde teslim edilmektedir.

. eşyalarınızı yükleyen ekip aynı şekilde gideceğiniz ilede gelmektedir.

 

Evize gelen exper arkadaşımız ev eşyalarınızın keşifini yapar ve ve Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi vermektedir. Eşyalarınızın komple ambalaşı demontesi araca taşınması ve yeni evinizde komple kurulumunu ve kaba dizaynını biz yapiyoruz . eşyalarınızda oluşa bilecek herhangi bir hasar olursa eğer bizden kaynaklanan bunuda biz karşılıyoruz bunun için sizinle sözleşme yapiyoruz..  (Bizden kaynaklanan bir hasar olursa eğer firma olarak biz karşılıyoruz, yane şehirler arası taşımalarda dahil yanma devrilme olmadığı sürece biz karşılıyoruz. Bunun için sizinle sözleşme yapiyoruz.) Sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre sabah saatlerinde araç kapınıza yanalır ve ekibimiz tarafından paketleme işlemi başlar.

Ekip şefi tarafından görev daalımı yapılmaktadır, giriş toparlanır vestyerden başliyalım siz değerli müşterilerimize  anlatmaya . Ayakkabılarınız önce sıra halinde kolinin içeridine konulup daha sonra üzerine getirmiş olduğumuz özel tasarlanmış graft kağıtlar serilip üzerine 1 sıra daha ayakkabı konulup paket haline getirilmektedir. Mutfaktakai kırılacak eşyalarınız bardak çatal kaşık tabak vesaire eşyalarınız komple önce getirmiş olduğumuz özel gearft kağıtlara sarılıp daha sonra sonra sıralı düzdün ve kırılmayacak şekilde kolilerin içerisine muhafa edilip paket haline getirilmektedir. Sandalye masalar streç folyo ile sarılıp daha sonra havalı patpat naylonlara sarılıp  daha sonra üstüne tekrar streç folyo ile sarılıp paket haline getirilmektedir.  Beyaz eşyalar havalı pat pat naylonlara sarılıp daha sonra streç folyo ile sarılıp paket haline getirilmektedir. Salondaki koltuk takımı Önce koruyucu streç folyo ile sarılıp daha sonra sonra havalı pat pat naylonlara sarılıp tej-krar streç folyo ile sarılıp paket haline getirilmektedir.

 

Çocuk odası takımı  sökülecek olan mobilyalar sökülüp daha sonra havalı patpat naylonlara sarılıp  tekrar üzerine streç folyo ile sarılıp paket haline getirilmektedir. Yatak ve bazalar aynı şekilde streç folyo ile sarılılıp daha sonra havalı patpat naylonlara sarılıp paket haline getirilmektedir. Yatak odasıda aynı şekilde öncelikle dolaptaki kıyafetlerniz hepdi getirmiş olduğumuz seyyar elbise dolapların içerisine asılıp ütüsü bozulmayacak şekşilde taşıması gerçekleştirlmektedir. Yatak öncelikle streçlenir ve daha sonra kılıflara geçirilir ve paket haline getirilmektedir.